II Koncert letni 8 lipca 2015 roku godz. 19.00
Droga Mieszkanko, Drogi Mieszkańcu W dniu 8 lipca 2015 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert letni w ogrodzie. W repertuarze koncertu odnajdziemy znane i lubiane melodie z musicalu „Skrzypek na dachu”, „Summertime” i „Oh, lady be good” G.Gershwin’a, fragment koncertu Vivaldiego Cztery pory roku „Wiosna”, jak również wybrane szlagiery z repertuaru Elvis’a Presley’a. Prowadzący koncert […]
